Ekologiška žolelių arbata "RASAKILA" (40g)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 50571
  580 su PVM
  Į krepšelį 

  Arbata iš rasakilų, medetkų žiedynų, kvapiosios stumbražolės, skirta įvairaus amžiaus moterims. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

 • Į šios arbatos sudėtį įeina rasakilų žolė ir medetkų žiedynai, kurias nuo seno vartoja įvairaus amžiaus moterys. Kvapiosios stumbražolės arbatai suteikia subtilų aromatą, kiti augalai papildo įvairiomis vertingomis medžiagomis.

  40 g. pakuotė.

   SUDEDAMOSIOS DALYS: *paprastosios rasakilos 25%, *citrininio čiobrelio, *mėlynžiedės liucernos, *tikrosios sidabražolės, *daržėlinės žiomenės; *paprastosios katžolės, *baltažiedės notrelės žolė; *dygliuotojo šaltalankio, *paprastojo klevo, *didžiosios dilgėlės lapai; *vaistinės ramunės, *vaistinės medetkos žiedynai; *mažalapės liepos žiedai.

  *-ekologiškas produktas.


  PARUOŠIMAS:
  0,5-1 valgomąjį šaukštą (arba pagal savo skonį) žolelių užplikyti 1 stikline verdančio vandens, palaikyti 5-10 min., nukošti, nuspausti. Gerti kaip arbatą.


  PASTABOS: Arbatų mišinių sudėtis gali kisti.

  ĮSPĖJIMAS: Kiekvieno žmogaus reakcija į žoleles gali skirtis. Žolelių arbatos nerekomenduojamos, kai žmogus jautrus jų komponentams, kai arbatos vartojamos ne pagal nurodymus ir pernelyg dideliais kiekiais. Žmonėms derėtų pasitarti su gydytoju ar vaistininku prieš žolinių produktų vartojimą, kadangi galima kai kurių augalų medžiagų sąveika su vaistais, anastetikais, hormoniniais preparatais ir kt. Pacientui derėtų informuoti gydytoją apie žolelių arbatos vartojimą, kai jis skiria gydymą.

   

  Grynasis kiekis: 40g.

  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje.