Ekologiška žolelių arbata "PUMPURĖLIAMS" ( 40 g )

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 50561
  580 su PVM
  Į krepšelį 

  Malonaus skonio, švelnaus aromato kasdienė arbata skirta vaikams. Svarbu sveika ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. 

 • Malonaus skonio, švelnaus aromato žolelių rinkinys, sukurtas vaikams. Į jo sudėtį įeina augalai, kurie naudingi augančiam organizmui. Arbata gali būti plikoma įvairaus stiprumo, atsižvelgiant į vaiko amžių ir skonį, bei duodama gerti kaip kasdienė arbata. Ši arbata tinka ir kitokio amžiaus žmonėms.

  SUDEDAMOSIOS DALYS: *didžiosios dilgėlės 11,9 %, *siauralapio gauromečio, *dygliuotojo šaltalankio, *mažalapės liepos, *plačialapio gysločio, *paprastojo šermukšnio, *tikrojo vynmedžio, *paprastosios žemuogės, *raukšlėtalapio erškėčio lapai; *paprastosios kraujažolės, *paprastojo raudonėlio,*sėjamosios avižos, *paprastojo kiečio, *citrininio čiobrelio žolė; *tikrosios saulėgrąžos žiedlapiai; *raukšlėtalapio erškėčio vaisiai.

  *-ekologiškas produktas.

   Alergiją ar netoleravimą sukeliančios medžiagos pabrauktos. 


  PARUOŠIMAS:
  0,5-1 arbatinį šaukštelį (arba pagal savo skonį) užplikyti 1 stikline verdančio vandens. Palaikyti 5-10 min., nukošti, nuspausti. Gerti kaip arbatą.


  PASTABOS: Arbatų mišinių sudėtis gali kisti.

  ĮSPĖJIMAS: Kiekvieno žmogaus reakcija į žoleles gali skirtis. Žolelių arbatos nerekomenduojamos, kai žmogus jautrus jų komponentams, kai arbatos vartojamos ne pagal nurodymus ir pernelyg dideliais kiekiais. Žmonėms derėtų pasitarti su gydytoju ar vaistininku prieš žolinių produktų vartojimą, kadangi galima kai kurių augalų medžiagų sąveika su vaistais, anastetikais, hormoniniais preparatais ir kt. Pacientui derėtų informuoti gydytoją apie žolelių arbatos vartojimą, kai jis skiria gydymą.

   

  Grynasis kiekis: 40g.

  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje.