Ekologiška žolelių arbata "LAZDYNAS" ( 40 g )

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 50541
  580 su PVM
  Į krepšelį 

  Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas 

 • 40 g. pakuotė.

  Sudedamosios dalys: *paprastojo lazdyno 24,2 %, *beržų, *kvapiosios stumbražolės, *dygliuotojo šaltalankio, * siauralapio gauromečio lapai; *žąsinės sidabražolės, *menturinės dedešvos, *rausvažiedės ežiuolės, *šluotinio burnočio, *citrininio čiobrelio, *vaistinės verbenos, *dirvinio asiūklio žolė; *raudonojo dobilo, *paprastosios morkos žiedynai. 

  *-ekologiškas produktas.


  PARUOŠIMAS: 0,5-1 valgomąjį šaukštą (arba pagal savo skonį) mišinio užplikyti 1 stikline verdančio vandens, palaikyti 15-20 min. ar ilgiau, nukošti, nuspausti. Gerti kaip arbatą.


  PASTABOS: Arbatų mišinių sudėtis gali kisti.

  ĮSPĖJIMAS: Kiekvieno žmogaus reakcija į žoleles gali skirtis. Žolelių arbatos nerekomenduojamos, kai žmogus jautrus jų komponentams, kai arbatos vartojamos ne pagal nurodymus ir pernelyg dideliais kiekiais. Žmonėms derėtų pasitarti su gydytoju ar vaistininku prieš žolinių produktų vartojimą, kadangi galima kai kurių augalų medžiagų sąveika su vaistais, anastetikais, hormoniniais preparatais ir kt. Pacientui derėtų informuoti gydytoją apie žolelių arbatos vartojimą, kai jis skiria gydymą.

  Grynasis kiekis: 40g.

  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje.