Ekologiška "LAUKINIŲ VAISIŲ ARBATA" (50g)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 50211
  650 su PVM
  Į krepšelį 

  Gaivinančio, subtiliai saldžiarūgščio skonio arbata, sudaryta iš laukinių vaisių. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas 

 • SUDEDAMOSIOS DALYS:  *raukšlėtalapio erškėčio 31,25 %, *paprastosios avietės, *bruknės, * vietinių rūšių gudobelių, *juodavaisės aronijos, *miškinės obels, *paprastosios spanguolės, *juodojo serbento, * vaivorų, * japoninio svarainio, *mėlynių vaisiai.

  PARUOŠIMAS: 1 arbatinį šaukštelį vaisių mišinio užplikyti 1 stikline verdančio vandens, uždengti, palaikyti 10-20 min. Gerti arbatą natūralią ar pasaldintą pagal skonį.

  PASTABOS: Arbatų mišinių sudėtis gali kisti.

  ĮSPĖJIMAS: Kiekvieno žmogaus reakcija į žoleles gali skirtis. Žolelių arbatos nerekomenduojamos, kai žmogus jautrus jų komponentams, kai arbatos vartojamos ne pagal nurodymus ir pernelyg dideliais kiekiais. Žmonėms derėtų pasitarti su gydytoju ar vaistininku prieš žolinių produktų vartojimą, kadangi galima kai kurių augalų medžiagų sąveika su vaistais, anastetikais, hormoniniais preparatais ir kt. Pacientui derėtų informuoti gydytoją apie žolelių arbatos vartojimą, kai jis skiria gydymą.

   

  Grynasis kiekis: 50g.

  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje.