"KALĖDINĖ NUOTAIKA" (40g)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 50511
  650 su PVM
  Į krepšelį 

  Malonaus skonio ir aromato įvairiaspalvių gaivinančių žolelių kompozicija.

 • Sudėtinga, įvairiaspalvės tekstūros gaivinati žolelių kompozicija, pasižyminti maloniu skoniu ir aromatu. Joje yra tonizuojančių augalų. Sezoninis produktas.

  40 g. pakuotė.

   SUDEDAMOSIOS DALYS:  *raukšlėtalapio erškėčio žiedpumpuriai; *šluotinio burnočio, *tikrosios sidabražolės, *sėjamosios avižos, *vaistinės melisos, *paprastosios rasakilos, *vaistinės dirvuolės, *vaistinės verbenos, *darželinės žiomenės žolė; *paprastojo lazdyno, *bruknės, *plačialapio gysločio, *paprastosios žemuogės,  *raukšlėtalapio erškėčio lapai; *raudonojo dobilo žiedynai; *paprastojo rapontiko šaknys; *tikrosios saulėgrąžos žiedlapiai.

  *-ekologiškas produktas.

   Alergiją ar netoleravimą sukeliančios medžiagos pabrauktos. 

  PARUOŠIMAS: 0,5-1 arbatinį šaukštelį (arba pagal skonį) mišinio užplikyti 1 stikline verdančio vandens, palaikyti 2-5 min., nukošti, nuspausti. Gerti kaip gaivinančią arbatą.

  PASTABOS: Arbatų mišinių sudėtis gali kisti. 

  ĮSPĖJIMAS: Kiekvieno žmogaus reakcija į žoleles gali skirtis. Žolelių arbatos nerekomenduojamos, kai žmogus jautrus jų komponentams, kai arbatos vartojamos ne pagal nurodymus ir pernelyg dideliais kiekiais. Žmonėms derėtų pasitarti su gydytoju ar vaistininku prieš žolinių produktų vartojimą, kadangi galima kai kurių augalų medžiagų sąveika su vaistais, anastetikais, hormoniniais preparatais ir kt. Pacientui derėtų informuoti gydytoją apie žolelių arbatos vartojimą, kai jis skiria gydymą.
   

  Grynasis kiekis: 40g.

  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje.