Ekologiška žolelių arbata "GYSVĖJA" ( 40 g )

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 50501
  580 su PVM
  Į krepšelį 

  ('Gyvenimas - jaunystė"), dygliuotasis šaltalankis gali padėti mažinti senėjimo procesus. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. 

 • Studentams ir ne tik jiems skirtas mišinys (gyvenimas - jaunystė).

  40 g. pakuotė.

   SUDEDAMOSIOS DALYS: *dygliuotojo šaltalankio, *paprastosios gervuogės, *mažalapės liepos, *bruknės, *beržų lapai; *sėjamosios avižos,  *tikrosios sidabražolės,  *paprastojo kiečio, *darželinės žiemenės, *paprastojo raudonėlio, *citrininio čiobrelio, *kvapiosios aniužės žolė; *tikrosios saulėgrąžos žiedlapiai; *pašarinio motiejuko žiedynai.

  *-ekologiškas produktas.

   Alergiją ar netoleravimą sukeliančios medžiagos pabrauktos. 


  PARUOŠIMAS: 1-2 arbatinius šaukštelius (arba pagal skonį) žolelių užplikyti 1 stikline verdančio vandens, palaikyti šiltai 10-30 min., nukošti, nuspausti. Gerti kaip arbatą.


  PASTABOS: Arbatų mišinių sudėtis gali kisti.

  ĮSPĖJIMAS: Kiekvieno žmogaus reakcija į žoleles gali skirtis. Žolelių arbatos nerekomenduojamos, kai žmogus jautrus jų komponentams, kai arbatos vartojamos ne pagal nurodymus ir pernelyg dideliais kiekiais. Žmonėms derėtų pasitarti su gydytoju ar vaistininku prieš žolinių produktų vartojimą, kadangi galima kai kurių augalų medžiagų sąveika su vaistais, anastetikais, hormoniniais preparatais ir kt. Pacientui derėtų informuoti gydytoją apie žolelių arbatos vartojimą, kai jis skiria gydymą.

  Grynasis kiekis: 40g.

  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje.