Rudens džiaugsmai

Rudens džiaugsmai

Ruduo visada prasideda netikėtai. Vieną rytą pabundi ir pats nepajusdamas užsivelki šiltą megztuką. Ir nors pradžioje saulė dažnai pasirodo, nerūpestingai žaisdama bobų vasaros voratinklių siūluose, bandydama išvilioti mus laukan, ji jau nebe tokia šilta.

Vasara - tai metų laikas, kurį kiekvienas beprotiškai mylime ir kiekvienais metais 9 mėnesius lyg kūdikio laukiame pasirodant. Tai metas, kai praleidžiame daugybę vėjavaikiškų valandų gamtoje, glostant minkštutėlę žolę basomis kojomis, kai renkamės ilgus vakarojimus vietoj ėjimo miegoti anksti net ir žinant, kad ryte reikės pabusti su aušra. Tai metas, kai lyjant norisi užversti galvą ir ant veido pajusti bei išragauti kiekvieną gaivų iš dangaus krentantį vasaros lietaus lašą.

Ruduo viską pakeičia. Nebesinori liesti gamtos, nes pasidaro per šalta. Bet ruduo turi kažką tokio paslaptingo, ko neturi nė vienas kitas metų laikas: darbai, atsisveikinimas su gandrais, obuoliai ir kitos gėrybės, įvairiom spalvom nusidažę medžių lapai. Ir tai, kas visa tai suvienija - puodelis arbatos po ilgų darbų atradus poilsio minutę, nusiavus purvu apkibusius batus, virtuvei prisipildžius nepakartojamu šviežių obuolių pyrago kvapu. Ruduo spinduliuoja šiluma, kuri labai skiriasi nuo vasariškos šilumos. Tai šiluma, juntama įsitaisius jaukiuose namuose pro langą stebint pliurpiantį lietų ant gelsvėjančių medžių lapų. Rodos kiekviena arbatos pertraukėle padeda įžvelgti grožį kiekvienoje šaltoje rudens dienoje.

"Jadvygos Žolės" tiki, kad puodelis arbatos gali ne vien sušildyti, padėti atsipalaiduoti, bet ir pasirūpinti, kad jūsų organizmas būtų sustiprintas, kas labai aktualu orui pradedant atvėsti. Šį rugsėjo mėnesį "Jadvygos Žolės" vykdo net tris puikias nuolaidas. Norime pasirūpinti kiekvienu, tad visą mėnesį siūlome nuolaidas "Kasdienei" arbatai, arbatai vaikučiams iki 10 metų "Pumpurėliams" ir arbatai moksleiviams bei studentams "Gysvėja".

Nuostabaus rudens visiems ir į sveikatą!