Jadvyga Balvočiūtė sudaro žolelių arbatas pagal gydytojo nurodytą receptą arba gydytojo nustatytą diagnozę. Pacientai priimami pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais  užsiregistravus iš anksto.

Jei norite atvykti, būtinai reikia užsiregistruoti (telefonais: 8 443 37118 arba 8-670-26810 arba el.paštu: info@jadvyga.lt) ir suderinti laiką,  kitaip J.Balvočiūtė neturės galimybės priimti. Atvykus, už asmeninę arbatą  atsiskaityti galite tik grynais pinigais.

 Jei norite užsisakyti to paties mišinio pakartotinai, užtenka telefonu ar elektroniniu paštu nurodyti individualų mišinio numerį, kuris yra ant pakuotės, ir būdą, kaip norite jį atsiimti. Individualūs mišiniai yra paruošiami ir išsiunčiami per kurjerius.Tokiu atveju atsiskaityti galite pavedimu arba kurjeriui grynais.

Kai kada nebūtina užsakinėti individualaus mišinio - mūsų konsultantės telefonu  gali patarti  ką vartoti  iš serijinių arbatų.

Veikliųjų medžiagų koncentracija įprastinėse, parduotuvėms tiekiamose J.Balvočiūtės arbatose nėra nustatinėjama laboratoriniais metodais. Tačiau visos arbatos pagamintos iš ekologiškos (t.y. ne tik švarios, bet ir genetiškai nemodifikuotos) Lietuvoje užaugusios žaliavos; veikliųjų medžiagų kiekiai jose atitinka įprastinius, būdingus natūraliai šio regiono augalų genetinei įvairovei. Visas receptūras Jadvyga Balvočiūtė yra sudariusi asmeniškai, remdamasi savo kvalifikacija. Ji prižiūri visą gamybos procesą, kad produkcija būtų pastoviai aukštos kokybės.